Kurumsal

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Vizyonumuz ve Misyonumuz

VİZYONUMUZ

Ağaçlarımızın organik beslenme ve bakım programından başlayarak, çiftliğimizin bulunduğu coğrafyanın ve iklimin bize sağladığı üstün avantajlarla, İlhan Sarı organik zeytin çiftliği olarak; yenilikçi, akılcı ve sorumlu yaklaşımımızla alanımızdaki en çevre dostu, en kaliteli, en farklı, insan sağlığı için en faydalı ilaç derecesinde organik zeytinyağı üreticisi olmayı amaçlıyoruz.

Doğayı ve insanlığı önemsiyoruz.

İlkeli duruşumuzun bizi zirveye taşıyacağına inanıyoruz…

 

MİSYONUMUZ

İlhan Sarı Organik Zeytin çiftliği olarak Ege bölgesinin temiz havasıyla yetişen ve tüm önlemleri alınarak doğaya zarar vermeden toplana, bütünüyle organik zeytinlerimizde dikkat ettiğimiz en önemli nokta 4 saat kuralıdır.

Zeytinin dalından koparıldığı andan itibaren insan sağlığı için yararlı mineral ve vitaminlerin oranları zaman geçtikçe azalmaya başlar. Zeytinin tamamen doğallığını kaybetmemesi ve dalından koptuğu tazelikte sıkılması için gerekli süre maksimum 4 saattir.

Zeytin dalından koparıldığı andan itibaren max. 4 saat içerisinde işletmeye alınarak sıkılması, Zeytinyağı tesisimizin, Zeytin çiftliğinde yer alması ile mümkündür.

İlhan sarı organik zeytinyağların en büyük avantajı ve dolayısıyla farkı budur.

Ayrıca İlhan Sarı organik zeytinyağı, uluslararası gözetim kuruluşu ECOCERT gözetiminde ve yağın üstün niteliklerinin muhafaza edilebilmesi için, ışıktan koruyan siyah şişelerde sunulmaktadır.

Bizim için şu 3 madde önde gelir.

*Kalite

* insanlığa fayda

*doğayı saf, temiz katkısız kılmak.

 

Biz İlhan Sarı organik zeytin çiftliği olarak doğanın temizliğini bahçemizden sofralarınıza getiriyoruz.

Çünkü siz en iyiyi hak ediyorsunuz.