Bizden Haberler

İlhan Sarı Çiftliği İlhan Sarı Çiftliği Manisa’nın, Köprübaşı İlçesindeki iki dere arasına, tamı tamına 3 bin 500 dönümlük araziye 200 bin ağaç dikerek dünyanın en büyük organik zeytin çiftliğini kurdunuz… Yeni ektiğiniz fidanların köklerine tarla fareleri dadandı.
Yatırımcılar Organik Zeytin Çiftliğine Hayran Oldu Yatırım olanaklarını araştırmak için geldikleri Köprübaşı ilçesinde incelemelerde bulunan Almanya'da yaşayan gurbetçi yatırımcılar, ziyaret ettikleri organik zeytin çiftliğine hayran kaldılar.
SDÜ'den Bir Başarı Daha Mevlüde Bilgiç tarafından geliştirilen “Zeytin Atık Posasından Antimikrobiyal Ev Tekstili” başlıklı proje, İlhan Sarı Organik Zeytin Çiftliği ve Fistaş Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Sarı ile ortaklaşa yürütülecek.
İlçe Kaymakamları Köprübaşı'nda Buluştu ’Manisa İli Organik Tarım ve Organik Hayvancılık Stratejisi ve Eylem Planı’ Projesi kapsamında, Köprübaşı ilçesindeki organik tarım tesislerine teknik gezi düzenlendi.
Zeytin Posasından Hijyenik Kumaş Üretilecek ‘UTİB Türkiye Tekstil ve Konfeksiyon Sektöründe 6. Uluslararası Ar-Ge Proje Pazarı’nda sergilenen projelerden biri yatırımcı İlhan Sarı’nın desteğiyle ürüne dönüşüyor.
Ekoloji temelli doğa eğitimi hayata geçiyor Celal Bayar Üniversitesi ve TUBİTAK İşbirliğinde Gerçekleştirilen Manisa ve Yunt Dağı Çevresinde Ekoloji Temelli Doğa Eğitimi-III projesi, İlhan Sarı Organik Zeytin Üretme Çiftliği’nde hayata geçecek.