Bizden Haberler

Organik Zeytin Yaprağı Extraktı Sıvı Zeytin ağacı (Olea europaea L.) yaprağının su çözücüsü içerisinde işlenerek sağlığa faydalı etken maddelerinin alındığı, konsantre özdür.
Organik Zeytin Yaprağı Ekstresi Kapsül Zeytin ağacı (Olea europaea L.) yaprağının su çözücüsü içerisinde işlenerek sağlığa faydalı etken maddelerinin alındığı, konsantre özün içindeki suyu uçurularak ,toz forma getirilmesi ve Bitkisel kapsüllere alınması yoluyla oluşturulan gıda takviyesidir.
Olive Leaf Extract Yaşamın Ağacı, Zeytin Ağacı... Dünyanın en uzun ömürlü ağacı olan zeytin ağacını 3000 yıl boyunca yaşatan; her türlü zararlı bakteri, mikro organizma ve virüslerden koruyan zeytin yaprakları içerisindeki oleuropein (C25H32O13) ve 20.000 den fazla bulunan diğer doğal fenolik bileşiklerdir.
Zeytin yapraklarındaki mucize Bursa zeytin ve zeytinyağı konusunda Türkiye’nin ve dünyanın en önemli şehirlerinden biri.Bu kadar değerli bir hazinenin üzerinde yaşıyor olmak biz Bursalılar için ayrı bir övünç kaynağı. Bu kıymetli hazineyi dünyaya tanıtan bir iş insanını sizlerle tanıştıracağım.
Oleuropein Dün zeytinde, zeytinyağında ama daha çok zeytin yaprağında bulunan “Oleuropein” isimli bir maddeden bahsetmiş ve bu sihirli bileşenin özellikle kanser hastaları için yeni bir umut olabileceğini anlatmıştım.
İlhan Sarı Çiftliği İlhan Sarı Çiftliği Manisa’nın, Köprübaşı İlçesindeki iki dere arasına, tamı tamına 3 bin 500 dönümlük araziye 200 bin ağaç dikerek dünyanın en büyük organik zeytin çiftliğini kurdunuz… Yeni ektiğiniz fidanların köklerine tarla fareleri dadandı.